Maseczki ochronne wycinane laserowo – zamów w LaserTrade

Wydaje się, że środki ochrony osobistej, takie jak maseczki ochronne, jeszcze spory czas pozostaną z nami jako rekomendowane środki mające wspomóc ograniczenie rozprzestrzeniania się chorób przenoszonych drogą kropelkową.

W związku z tym jeszcze przez jakiś okres nie zapowiada się, aby popyt na nie miał spaść. Chciane, czy nie, stały się one częścią naszej codzienności. Warto więc zadbać nie tylko o bezpieczeństwo i odpowiednie parametry produktów ochronnych, ale także sprawić, by były komfortowe, wygodne, estetyczne i stylowe.

Zleć produkcję maseczek ochronnych

Jeśli chciałbyś zlecić produkcję maseczek ochronnych, wycinanych laserem, sprawa jest prosta:

 Krok 1 – zarejestruj się w Panelu Klienta,

dzięki czemu w szybki i łatwy sposób będziesz mógł komunikować się z całą siecią partnerską, to setki firm i dziesiątki branż. 

Krok 2 – zacznij działać

Jeśli chciałbyś nawiązać współpracę i poznać informacje na temat oferty, dodaj zapytanie ofertowe – w kategorii laserowe wycinanie tkanin (a dokładniej mówiąc: maseczek ochronnych) – a jeśli potrzebujesz do swojego projektu dodatkowe usługi, uzupełnij je w treści zapytania.  W łatwy sposób do zapytania dołączysz plik lub rysunek, jeśli są konieczne do wykonania usługi. 

Krok 3 – wszystko w porządku 

Otrzymane przez Ciebie oferty zapisują się w jednym miejscu. Możesz je sortować po: 

• lokalizacji firmy, 
• terminie wykonania,
• cenie,
• warunkach płatności.

Krok 4 – zamówienie 

Zaakceptuj jedną z ofert i automatycznie wyślij zamówienie – bezpośrednio do wybranego wykonawcy. W zależności od oferty zapłać na podstawie przedpłaty lub odroczonego terminu płatności po dostawie. 

Krok 5 – oczekuj na dostawę swojego projektu
i ciesz się efektami naszej wspólnej pracy.

Dobre, bo polskie!

Nie da się ukryć, że większość produktów na rynku, to wyroby z Chin. Nie inaczej jest z maseczkami ochronnymi. Wszystko jest robione jak najniższym kosztem, żeby móc zwojować rynek ceną.

My, w LaserTrade, stawiamy na rozwój rodzimej przedsiębiorczości, wspieramy nasze polskie firmy, które – jak wiadomo – nie mają w obecnej rzeczywistości łatwego życia. Wierzymy gorąco w to, że wspomaganie polskiej produkcji, lokalnych zasobów i wiedzy – ma sens!

Dlaczego produkcja w LaserTrade?

LaserTrade to Portal Produkcyjno-Usługowy, skupiający w bogatej sieci partnerskiej szereg różnorodnych maszyn CNC o bezgranicznych niemal możliwościach, w tym wszechstronne i niezawodne, nowoczesne i innowacyjne urządzenia laserowe. Nasze lasery tną i grawerują szeroką gamę materiałów – w tym: tekstylia i tkaniny – dając producentom szeroki wachlarz możliwości. 

Maszyny laserowe mogą wycinać różnorodne produkty, m.in. maseczki ochronne, z ogromną precyzją i szybkością, dając laserowi wyraźną przewagę nad innymi technologiami cięcia.

Jeśli posiadasz do dyspozycji możliwość wykonywania usług laserowych, musisz wiedzieć, że stają przed Tobą otworem nieograniczone zastosowania i możliwości. 

Wycinaj z LaserTrade ochronne maski na twarz

Przez ostatni rok na całym świecie utrzymywał się wysoki popyt i duże zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej, zarówno medyczne, jak i niemające charakteru medycznego. Nie wygląda na to, żeby w tej kwestii coś nagle miało się diametralnie zmienić. Jeśli więc potrzebujesz wykonać mniejszą czy większą partię masek na twarz – zapraszamy do współpracy, możliwości cięcia laserowego w materiałach i tekstyliach są nieograniczone!

W Portalu LaserTrade uzyskasz błyskawiczne wyceny swoich projektów, a zrzeszeni na naszej platformie Wykonawcy – zawsze służą dobrą radą, wsparciem i pomocą.

Nie zwlekaj. Rozpocznij z nami produkcję środków ochrony osobistej, w tym maseczek ochronnych wycinanych laserowo.