Druk UV na kartonie, tekturze, papierach sztywnych

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .
Druk UV na papierze

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Nasze możliwości w zakresie druku UV na kartonie, tekturze, papierach sztywnych są ogromne. Biorąc pod uwagę całą sieć firm partnerskich zrzeszonych wokół naszego portalu i z nim współpracujących, jesteśmy miejscem idealnym do szybkiego nawiązywania kontaktu, pozyskiwania ofert handlowych oraz błyskawicznej realizacji zadania. Panel Klienta pozwala na zebranie wszystkich zasobów związanych z ofertami i zamówieniami w jednym uporządkowanym miejscu. To gwarancja udanej współpracy!

Druk UV na kartonie, tekturze, papierze – zastosowanie.

Druk UV na kartonie, druk UV na papierze, wydruk na tekturze – otwierają przed wykonawcami i klientami całkowicie nowe, efektywne możliwości „na każdą kieszeń”:

 • produkcja opakowań,
 • modele kartonowe,
 • karty menu,
 • okładki,
 • plakaty,
 • kartki okolicznościowe,
 • plansze podwieszane,
 • stojaki i standy reklamowe,
 • billboardy,
 • wydruki prezentacyjne,
 • materiały wystawiennicze,
 • tablice informacyjne,
 • pomoce naukowe.

Gdzie możemy spotkać druk UV na kartonie, tekturach, papierach sztywnych? Drukowanie na kartonach sprawdza się w branży targowej, wystawienniczej, reklamowej i marketingowej, w centrach handlowych, marketach, sklepach, punktach obsługi, halach produkcyjnych (systemy oznakowania i nawigacji) itd.

Na czym polega technologia druku UV materiałów papierowych?

Druk UV na kartonie, tekturze, papierach sztywnych polega na drukowaniu specjalnymi tuszami na niemalże dowolnym rodzaju powierzchni płaskiej (na każdym sztywnym i elastycznym materiale, a także na materiale o dowolnym tle i fakturze) oraz na utrwalaniu (suszeniu) położonego atramentu za pomocą promieniowania UV. Powstaje w ten sposób warstwa cienkiego, kolorowego, trwałego plastiku – ten realistyczny, pełnokolorowy druk (zarówno na drobnych elementach, jak i wielkoformatowy) z całą stanowczością przykuwa uwagę i efektownie się prezentuje. 

Wykonujemy nadruki zarówno na opakowaniach jednostkowych, jak i zbiorczych, od niskich nakładów, krótkich serii po produkcję masową. Poprzez drukowanie na kartonie zrealizować można najbardziej nieszablonowe projekty.

Przy zastosowaniu technologii UV każda tektura, karton czy papier z funkcji ochronnej przybierze formę dekoracyjną czy zindywidualizowaną, spersonalizowaną. Wydruk na kartonie to naprawdę szereg możliwości. Materiały mogą zostać dodatkowo uszlachetnione lakierem (błysk lub mat).

Jakie zalety niesie ze sobą druk UV na kartonie, tekturze, papierach sztywnych?

Druk UV na kartonie to szereg korzyści nie do przecenienia:

 • bezpośredni druk na podłożu – możliwość zadrukowania niemal każdej powierzchni sztywnej, bez konieczności zastosowania nośnika pośredniego pod postacią np. folii samoprzylepnej,
 • wysoka, fotograficzna wręcz jakość wydruku, wysycenie żywymi kolorami, wiernie odzwierciedlony detal,
 • możliwość druku koloru białego,
 • wytrzymałość, trwałość, niepodatność na blaknięcie,
 • odporność na wodę, wilgoć, słońce,
 • szybkość produkcji – nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani suszenia, materiał zaraz po wydrukowaniu może być dalej obrabiany, przycinany i pakowany,
 • ekologiczność – atramenty UV to ekologiczne farby bezrozpuszczalnikowe, bezzapachowe, niewydzielające szkodliwych oparów, a zatem przeznaczone do stosowania również we wnętrzach.

Druk UV na papierze – przykłady.

Nasz zasięg.

Sprawdź nasze możliwości w zakresie druku na kartonie, tekturze, papierach sztywnych: druk na kartonie Warszawa, druk na tekturze Poznań.

Druk UV – co to jest?

Druk UV jest rewolucyjną technologią druku właściwie na wszystkim, co ma płaską powierzchnię. Drukować UV można zatem również na materiałach elastycznych, jak papier. Daje to ogromne możliwości i bezkonkurencyjną trwałość. Specjalny tusz polimerowy napyla się na wybraną powierzchnię, a następnie wydruk zostaje utwardzony i utrwalony światłem ultrafioletowym, emitowanym przez lampy LED.

Gdzie wykonam druk UV na papierze?

Jesteśmy platformą produkcyjną, otwierającą przed konsumentami oraz firmami CNC szerokie możliwości. Pośród szeregu rozmaitych usług CNC zlecisz tu także nadruki UV na kartonie, tekturze, papierach sztywnych. To dobra wiadomość dla osób pracujących w branży wystawienniczej, targowej, reklamowej i wielu innych.