Druk UV na kamieniu i ceramice

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .
Druk UV na kamieniu ceramikce

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Nasze możliwości w zakresie druku UV na kamieniu i ceramice są ogromne. Biorąc pod uwagę całą sieć firm partnerskich zrzeszonych wokół naszego portalu i z nim współpracujących, jesteśmy miejscem idealnym do szybkiego nawiązywania kontaktu, pozyskiwania ofert handlowych oraz błyskawicznej realizacji zadania. Panel Klienta pozwala na zebranie wszystkich zasobów związanych z ofertami i zamówieniami w jednym uporządkowanym miejscu. To gwarancja udanej współpracy!

Druk UV na kamieniu i ceramice – zastosowanie.

Wykorzystanie ploterów drukujących UV na rozmaitych materiałach, w tym kamieniu i ceramice, otwiera przed wykonawcami i konsumentami szereg nowych możliwości personalizacji czy nadania indywidualnego charakteru wielu przedmiotom. Wśród przykładów warto wymienić:

 • kamienne parapety,
 • stylowe, kamienne stoły,
 • panele kuchenne,
 • płytki łazienkowe,
 • posadzki,
 • elementy małej architektury,
 • drobne gadżety,
 • płyty granitowe z nadrukiem – jako podziękowania, pamiątki, gratulacje, dyplomy, życzenia,
 • zdjęcia i napisy nagrobkowe.

Na czym polega druk UV na kamieniu i ceramice?

Najkrócej mówiąc: w czasie druku UV następuje proces utrwalenia tuszu (nakładanego na podłoże w postaci ciekłego polimeru) na powierzchni podłoża za pomocą światła UV. Na kamieniu pozostaje więc cienka, za to niezwykle trwała warstwa kolorowego plastiku.

Możemy nadrukowywać pojedyncze wzory na życzenie, tworzyć prototypy, prowadzić produkcję w dużych nakładach – wszystko w zależności od potrzeb Klienta. W ofercie: druk barwny (CMYK) oraz zadruk białym kolorem (podkładowo lub nawierzchniowo). 

Jakie zalety niesie ze sobą druk UV na kamieniu i ceramice?

Druk UV na kamieniu i ceramice to szereg korzyści nie do przecenienia:

 • dobra przyczepność tuszu nawet na najtrudniejszych materiałach (jak kamień naturalny czy gres),
 • odporność na wodę, światło, czynniki biologiczne i warunki zewnętrzne (słońce, wilgoć, zmiany temperatury) oraz na czynniki mechaniczne (zarysowanie, ścieranie),
 • maksymalne skrócenie czasu produkcji – nadruk nie potrzebuje czasu na schnięcie i natychmiast jest gotowy do użycia lub montażu albo dalszego przycinania i obrabiania (nie trzeba go zabezpieczać laminatami lub lakierami, aczkolwiek można użyć lakieru),
 • doskonała jakość obrazu z ostrymi krawędziami i naturalnymi przejściami kolorystycznymi,
 • ekologia – materiały wykorzystywane w procesie technologicznym nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia ludzi i zwierząt, a także są przyjazne dla środowiska naturalnego.

Nasz zasięg.

Działamy na terenie całej Polski. Wykonujemy: druk białym kolorem, nadruk na porcelanie, nadruk na ceramice, nadruk na płytkach ceramicznych cena, druk UV Białystok, nadruki UV na gadżetach Poznań (UV na gadżetach Poznań), druk UV Warszawa (drukowanie UV Warszawa, drukarnia UV Warszawa).

Druk UV na kamieniu – jak zrobić?

Podczas druku UV na kamieniu mamy do czynienia z procesem utrwalenia tuszu (nakładanego na podłoże w postaci ciekłego polimeru) za pomocą światła UV, w efekcie czego na powierzchni kamienia powstaje cienka – za to niezwykle trwała – warstwa kolorowego plastiku.

Gdzie wykonam druk UV na kamieniu?

U nas szybko, wygodnie, skutecznie i z zadowalającymi efektami wykonasz nadruki UV na kamieniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty usług.