Dotacje ze środków UE

W biznesie liczy się czas i wygoda komunikacji. 

Jeśli masz pomysł i chciałbyś szybko zweryfikować, czy możesz skorzystać z dotacji UE, to jest najlepsze miejsce. Zaprosiliśmy prywatne firmy zajmujące się pozyskiwaniem funduszy z Unii Europejskiej.  To specjaliści w swojej dziedzinie. 

Dodaj zapytanie o dofinansowanie unijne dla firm (w tym: dofinansowanie unijne dla firm usługowych), opowiedz o swoim projekcie i poczekaj na oferty na dotacje z Unii

Z nami błyskawicznie uzyskasz odpowiedź na temat możliwości finansowania Twojego projektu ze środków UE. Nawiąż współpracę i rozwijaj skrzydła!

Szybka wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Zamówienie realizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

Dotacje ze środków UE dla branży CNC.

Dla Twojej wygody skupiliśmy wokół siebie podmioty pomagające uzyskać dotacje ze środków UE. 

Dzięki temu oddajemy w Wasze ręce możliwość skorzystania w nieskomplikowany sposób – bez straty czasu na przeszukiwanie i porównywanie setek ofert – z instrumentów finansowych pozwalających zwiększyć konkurencyjność, pozyskać środki na inwestycje w sprzęt produkcyjny, nowoczesne maszyny i urządzenia poszerzające skalę działalności firmy lub wzbogacające ofertę o nowe produkty i usługi. 

Co zyskujesz, starając się o dotacje ze środków UE wraz z nami?

Współpraca z naszymi Partnerami, ekspertami pomagającymi uzyskać dotacje unijne dla firm, pozwoli Ci uzyskać dofinansowanie, które będziesz mógł przeznaczyć na cele związane z działalnością gospodarczą w zakresie:

  • rozpoczęcia działalności i rozwinięcia biznesowych skrzydeł,
  • prac badawczo-rozwojowych,
  • usług szkoleniowych,
  • zakupu oprogramowania oraz maszyn,
  • kupna patentów czy wzorów,
  • stworzenia platformy e-usługowej,
  • dopłat do zatrudnienia nowych pracowników,
  • termomodernizacji budynków itd.

A wszystko to w szybki, prosty i dostępny z poziomu Panelu Klienta sposób.

Czym są dotacje ze środków UE?

Dotacje unijne (dotacje UE, dotacje z UE) są formą bezzwrotnej pomocy, mogącej być udzieloną zarówno przedsiębiorstwom, jak i osobom, chcącym założyć własną działalność gospodarczą. Inwestycja w aktywa, które można w ten sposób nabyć, stać się może przyczynkiem dynamicznego rozwoju firmy, jej konkurencyjności i umocnienia pozycji na rynku. Większa liczba zamówień to w konsekwencji powstanie nowych stanowisk pracy. Zyskuje więc i przedsiębiorstwo, i cały region.

Czynnikiem decydującym o przyznaniu dotacji jest branża, w jakiej się działa oraz cel, na który chce się przeznaczyć otrzymane środki.

Pragniesz rozwijać swoją działalność, wdrażać innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie?  Potrzebujesz środków finansowych na cele inwestycyjne i rozwojowe – i chciałbyś je uzyskać na korzystnych warunkach? Dodaj zapytanie o możliwość pozyskania bezzwrotnych dotacji ze środków UE. To wystarczy. Nasi Partnerzy przedstawią Ci swoje oferty.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Nasz zasięg.

Pomagamy uzyskać dotacje na terenie całej Polski. Firmy trafiają do nas między innymi poprzez następujące wyszukiwania: dotacje unijne Lublin, firma zajmująca się dotacjami unijnymi małopolska, firmy pomagające uzyskać dotacje Warszawa Mokotów, firmy pomagające w uzyskaniu dotacji unijnych Mokotów.