Ach te panele! Dekoracyjne panele ażurowe na zamówienie

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Panele ażurowe na zamówienie – zalety ich wykorzystania.

Choć można powiedzieć, że panele ażurowe na zamówienie stanowią na polskim rynku nowość, podbijają serca użytkowników od stosunkowo niedawna, to jednak szturmem zaczynają się wkradać one na salony i w łaski wnętrzarskich stylów. Nie bez powodu stają się hitem designerskich trendów i od kilku sezonów są w czołówce najlepiej sprzedających się produktów w tej branży. Obok bowiem swoich niewątpliwych walorów estetycznych (zaprawdę doskonale się prezentują!), mogą pełnić także wiele funkcji użytkowych. Poznajcie liczne zalety ich wykorzystania…

I tak swoje praktyczne zastosowanie panele ażurowe na zamówienie znajdą między innymi jako:

Zastosowanie paneli ażurowych naturalnie nie kończy się na wymienionych wyżej przykładach. Możemy wykorzystywać je w rozmaity sposób, a ich kształt i umiejscowienie zależeć mogą od naszej kreatywności. Panele ażurowe na zamówienie potrafią spełniać wiele zadań i być ciekawym rozwiązaniem wielu aranżacyjnych dylematów.

Panele ażurowe drewniane produkcja – dostarczamy inspiracje i rozwiązania.

Tak, to prawda. Dostarczamy inspiracje i rozwiązania dla wnętrz mieszkalnych, biurowych, administracyjnych oraz przestrzeni użytkowych.

Wiemy jak ważne jest, aby stylowe wnętrze tudzież przestrzeń użytkowa inspirowały oraz zachwycały połączeniem estetyki wykonania z praktycznymi rozwiązaniami. Kreujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie designu i potrafimy dostosować je do konkretnych oczekiwań i potrzeb odbiorców. Upiększamy i ulepszamy wnętrza, a także przestrzeń wokół. Wykonywane u nas elementy i przedmioty znajdują swoje miejsce i zastosowanie w mieszkaniach i domach prywatnych, miejscach pracy, biurach, biurowcach, szkołach, przedszkolach, budynkach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, przestrzeniach wspólnych – na ulicach, w parkach, skwerach, na przystankach komunikacji miejskiej, jako elementy małej architektury. Na życzenie klienta pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, form, materiałów. My działamy – Wy cieszycie się efektami.

Laser cutting: nasza pasja – Wasze możliwości.

Laserowe cięcie drewna, czyli z angielskiego właśnie laser cutting, to technika, która doskonale odnalazła swoje miejsce w dziedzinie między innymi dekoracji wnętrz – we wszelkiego rodzaju modelach architektonicznych, konstrukcjach mebli, ażurowych balustradach, drzwiach przesuwnych, płytach 2D i 3D. Także panele ażurowe na zamówienie wykonywane są tą właśnie techniką. Układy wzornicze, jakie można stworzyć poprzez drążenie otworów przy wykorzystaniu gorących promieni lasera oraz gazu technicznego o dużej czystości, są naprawdę imponujące i zachwycające. Cięcie laserowe daje niezwykłą dokładność i precyzję niemożliwą do uzyskania żadną inną techniką, krawędzie idealnie gładkie, czyste – to atuty nie do przecenienia.

Wycinamy dekoracyjne panele ażurowe na zamówienie i inne modne elementy wystroju wnętrz – nasi Partnerzy przedstawią Ci szeroki wybór swoich wzorów bądź też możesz przesłać własny projekt do wykonania na wymiar. Mamy tu prawdziwą dowolność projektową – możemy dla Ciebie wyciąć i wygrawerować dosłownie każdą formę dekoracyjną. Wykonujemy projekty od podstaw, według pomysłu klienta oraz z dostarczonych rysunków. Realizujemy zamówienia na duże ilości, a także pojedyncze elementy i prototypy. Materiały mogą być własne albo dostarczone przez klienta. Każdy element produkowany jest z największą precyzją, przy użyciu maszyn CNC, co daje możliwość zrealizowania najbardziej wyrafinowanych idei i pomysłów.

Panele okienne ażurowe – wykorzystywane materiały.

Dekoracyjne panele ażurowe na zamówienie to doskonały element kompozycji zarówno w przestrzeniach urządzonych w stylu klasycznym, jak i w nowoczesnym wnętrzu. Doskonale podkreślają specyfikę otoczenia, pełniąc zarówno funkcje ozdobne, jak i użytkowe. Istotną kwestią jest dobór materiału na panele – a paleta surowców do wyboru jest naprawdę spora. Wykonywane są one z różnorodnych materiałów, między innymi: sklejki, drewna, płyt MDF, HDF, dibondu, PCV, plexi, a nawet stali oraz innych tworzyw, które można poddać frezowaniu. Mogą być w dwóch wersjach: jednostronnej (ościennej) oraz dwustronnej (wolnostojącej). Jeśli chodzi o wykończenie, mogą to być projekty gotowe do użytku (już idealnie wykończone, pomalowane proszkowo (na dowolny kolor RAL) albo oklejone specjalną folią), a także panele o surowej powierzchni, przeznaczone do własnoręcznego pomalowania.

Panele ażurowe laserowe – różnorodność.

Różnorodność ażurowych paneli dekoracyjnych sprawia, że jest to aranżacja idealna w każdym calu.

Zarówno kolor, jak i kształt paneli można dobrać tak, aby fantazyjnie i idealnie komponowały się z całością pomieszczenia. Największą bowiem zaletą tychże paneli jest możliwość ich indywidualnego zaprojektowania. Podstawowym elementem projektu jest wzór wycinanek. A bogactwo tychże wzorów jest niemal nieograniczone: od form geometrycznych, motywów roślinnych, zwierzęcych, po szczegółowo zaplanowane i rozrysowane koronki, albo wręcz przeciwnie – przypadkowe, oryginalne, abstrakcyjne wycięcia o luźnym charakterze. Subtelne ornamenty lub wyrazisty design, powtarzający się moduł albo zupełnie nieregularna kompozycja – wszystkie typy mogą prezentować się elegancko i artystycznie, a efekty świetlne, do których dochodzi dzięki wyżłobionym w płytach otworom, dodatkowo potęgują wrażenia wizualno-estetyczne. Wycinanie przy użyciu najnowszych technologii pozwala na zaprojektowanie nietuzinkowych, niebanalnych, najbardziej finezyjnych wzorów i gwarantuje zadowolenie użytkowników. Ta gama produktów to mistrzowskie połączenie wyrafinowanej prostoty, klasycznej elegancji z twórczą nowoczesnością. Nawet jeżeli projekt cechuje wysoki stopień skomplikowania, urządzenia laserowe pozwalają na precyzyjne wykończenie dekoru – dzięki czemu każdy panel ma wyjątkowo gładkie krawędzie i niepowtarzalny charakter, a efekt końcowy wygląda po prostu przepięknie.

Ile kosztują dekoracyjne panele ażurowe na zamówienie?

Dekoracyjne panele ażurowe na zamówienie mogą mieć różną cenę, zależną od wielu czynników: od wykorzystanego surowca, ilości materiału wykorzystanego do produkcji (a więc i formatu), jak również poziomu skomplikowania wzoru.

Wszystkiego dowiesz się, kontaktując się z nami. Współpraca z nami jest niezwykle prosta, a zasady komunikacji oraz działania jasne i przejrzyste.

Wystarczy, że:

Proste, prawda? Wypróbuj osobiście.

Panele dekoracyjne frezowane – dlaczego warto zamówić u nas?

U nas szybko i sprawnie znajdziesz Wykonawcę produktu (np. panele ażurowe dekoracyjne) lub usługi. W łatwy i komfortowy sposób dodasz zapytanie wraz z plikami – przykładowo na panele ażurowe na zamówienie – które trafi automatyczne do naszej sieci partnerskiej. Panel klienta, który dla Ciebie stworzyliśmy, otwiera przed Tobą ogromne możliwości bezpośredniego kontaktu i interakcji ze wszystkimi jednocześnie. Wszystko z jednego miejsca, on-line, całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. Jednym ruchem sortujesz oferty otrzymane od Wykonawców z całego kraju, wybierasz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i składasz zamówienie bezpośrednio u wybranego Wykonawcy. Potem już tylko opłacasz zamówienie i czekasz na dostawę pod wskazany adres. Prędko, prosto, wygodnie. Sprawdź nasze możliwości!

Zapraszamy do współpracy!