Ach te panele! Dekoracyjne panele ażurowe na zamówienie

Poszukujesz czegoś nowego do swojego mieszkania, domu czy ogrodu? Pragniesz wprowadzić do swojego otoczenia jakiś unikatowy element? A może szukasz pomysłu, jak zasłonić coś niezbyt estetycznego, żeby nie rzucało się w oczy? Sprawdź naszą ofertę, bo ciekawe i nieszablonowe elementy wystroju wnętrz, to specjalność nasza i naszych niezastąpionych Partnerów. Na zamówienie tworzą oni prawdziwe cuda i cudeńka, między innymi wielofunkcyjne produkty godne uwagi – ażurowe panele dekoracyjne.

Bezpłatna wycena

Ażurowe panele – liczne zalety ich wykorzystania

Choć można powiedzieć, że ażurowe panele stanowią na polskim rynku nowość, podbijają serca użytkowników od stosunkowo niedawna, to jednak szturmem zaczynają się wkradać one na salony i w łaski wnętrzarskich stylów. Nie bez powodu stają się hitem designerskich trendów i od kilku sezonów są w czołówce najlepiej sprzedających się produktów w tej branży. Obok bowiem swoich niewątpliwych walorów estetycznych (zaprawdę doskonale się prezentują!), mogą pełnić także wiele funkcji użytkowych. 

I tak swoje praktyczne zastosowanie znajdą między innymi jako:

Zastosowanie paneli ażurowych naturalnie nie kończy się na wymienionych wyżej przykładach. Możemy wykorzystywać je w rozmaity sposób, a ich kształt i umiejscowienie zależeć mogą od naszej kreatywności. Potrafią spełniać wiele zadań i być ciekawym rozwiązaniem wielu aranżacyjnych dylematów.

Dostarczamy inspiracje i rozwiązania dla wnętrz mieszkalnych, biurowych, administracyjnych oraz przestrzeni użytkowych

Wiemy jak ważne jest, aby stylowe wnętrze tudzież przestrzeń użytkowa inspirowały oraz zachwycały połączeniem estetyki wykonania z praktycznymi rozwiązaniami. W LaserTrade kreujemy innowacyjne rozwiązania w zakresie designu i potrafimy dostosować je do konkretnych oczekiwań i potrzeb odbiorców. Upiększamy i ulepszamy wnętrza, a także przestrzeń wokół. Wykonywane u nas elementy i przedmioty znajdują swoje miejsce i zastosowanie w mieszkaniach i domach prywatnych, miejscach pracy, biurach, biurowcach, szkołach, przedszkolach, budynkach użyteczności publicznej, galeriach handlowych, przestrzeniach wspólnych – na ulicach, w parkach, skwerach, na przystankach komunikacji miejskiej, jako elementy małej architektury. Na życzenie klienta pomagamy w doborze odpowiednich rozwiązań, form, materiałów. My działamy – Wy cieszycie się efektami.

Laser cutting: nasza pasja – Wasze możliwości 

Laserowe cięcie, czyli z angielskiego właśnie laser cutting, to technika, która doskonale odnalazła swoje miejsce w dziedzinie między innymi dekoracji wnętrz – we wszelkiego rodzaju modelach architektonicznych, konstrukcjach mebli, ażurowych balustradach, drzwiach przesuwnych, płytach 2D i 3D. Układy wzornicze, jakie można stworzyć poprzez drążenie otworów przy wykorzystaniu gorących promieni lasera oraz gazu technicznego o dużej czystości, są naprawdę imponujące i zachwycające. Cięcie laserowe daje niezwykłą dokładność i precyzję niemożliwą do uzyskania żadną inną techniką, krawędzie idealnie gładkie, czyste – to atuty nie do przecenienia.

W LaserTrade znajdziesz ofertę cięcia i wycinania laserowego dekoracyjnych paneli ażurowych i innych modnych elementów wystroju wnętrz – nasi Partnerzy przedstawią Ci szeroki wybór swoich wzorów bądź też możesz przesłać własny projekt do wykonania na wymiar. Mamy tu prawdziwą dowolność projektową – możemy dla Ciebie wyciąć i wygrawerować dosłownie każdą formę dekoracyjną. Wykonujemy projekty od podstaw, według pomysłu klienta oraz z dostarczonych rysunków. Realizujemy zamówienia na duże ilości, a także pojedyncze elementy i prototypy. Materiały mogą być własne albo dostarczone przez klienta. Każdy element produkowany jest z największą precyzją, przy użyciu maszyn CNC, co daje możliwość zrealizowania najbardziej wyrafinowanych idei i pomysłów.

Materiały wykorzystywane do tworzenia paneli ażurowych

Dekoracyjne panele ażurowe to doskonały element kompozycji zarówno w przestrzeniach urządzonych w stylu klasycznym, jak i w nowoczesnym wnętrzu. Doskonale podkreślają specyfikę otoczenia, pełniąc zarówno funkcje ozdobne, jak i użytkowe. Istotną kwestią jest dobór materiału na panele – a paleta surowców do wyboru jest naprawdę spora. Wykonywane są one z różnorodnych materiałów, między innymi: sklejki, drewna, płyt MDF, HDF, dibondu, PCV, plexi, a nawet stali oraz innych tworzyw, które można poddać frezowaniu. Mogą być w dwóch wersjach: jednostronnej (ościennej) oraz dwustronnej (wolnostojącej). Jeśli chodzi o wykończenie, mogą to być projekty gotowe do użytku (już idealnie wykończone, pomalowane proszkowo (na dowolny kolor RAL) albo oklejone specjalną folią), a także panele o surowej powierzchni, przeznaczone do własnoręcznego pomalowania.

Różnorodność ażurowych paneli dekoracyjnych – aranżacja idealna w każdym calu

Zarówno kolor, jak i kształt paneli można dobrać tak, aby fantazyjnie i idealnie komponowały się z całością pomieszczenia. Największą bowiem zaletą tychże paneli jest możliwość ich indywidualnego zaprojektowania. Podstawowym elementem projektu jest wzór wycinanek. A bogactwo tychże wzorów jest niemal nieograniczone: od form geometrycznych, motywów roślinnych, zwierzęcych, po szczegółowo zaplanowane i rozrysowane koronki, albo wręcz przeciwnie – przypadkowe, oryginalne, abstrakcyjne wycięcia o luźnym charakterze. Subtelne ornamenty lub wyrazisty design, powtarzający się moduł albo zupełnie nieregularna kompozycja – wszystkie typy mogą prezentować się elegancko i artystycznie, a efekty świetlne, do których dochodzi dzięki wyżłobionym w płytach otworom, dodatkowo potęgują wrażenia wizualno-estetyczne. Wycinanie przy użyciu najnowszych technologii pozwala na zaprojektowanie nietuzinkowych, niebanalnych, najbardziej finezyjnych wzorów i gwarantuje zadowolenie użytkowników. Ta gama produktów to mistrzowskie połączenie wyrafinowanej prostoty, klasycznej elegancji z twórczą nowoczesnością. Nawet jeżeli projekt cechuje wysoki stopień skomplikowania, urządzenia laserowe pozwalają na precyzyjne wykończenie dekoru – dzięki czemu każdy panel ma wyjątkowo gładkie krawędzie i niepowtarzalny charakter, a efekt końcowy wygląda po prostu przepięknie.

Ile kosztują dekoracyjne panele ażurowe?

Cena dekoracyjnych paneli ażurowych zależna jest od wielu czynników: od wykorzystanego surowca, ilości materiału wykorzystanego do produkcji (a więc i formatu), jak również poziomu skomplikowania wzoru.

Wszystkiego dowiesz się, kontaktując się z nami. Współpraca z Portalem Produkcyjno-Usługowym LaserTrade jest niezwykle prosta, a zasady komunikacji oraz działania jasne i przejrzyste.

Wystarczy, że:

Proste, prawda? Wypróbuj osobiście.

Dlaczego warto zlecić wycinanie dekoracyjnych paneli ażurowych w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade?

Portal LaserTrade to miejsce milionów możliwości. U nas szybko i sprawnie znajdziesz wykonawcę produktu lub usługi. W łatwy i komfortowy sposób dodasz zapytanie wraz z plikami – przykładowo dotyczące właśnie wycinania laserowego dekoracyjnych paneli ażurowych – które trafi automatyczne do naszej sieci partnerskiej. Panel klienta, który dla Ciebie stworzyliśmy, otwiera przed Tobą ogromne możliwości bezpośredniego kontaktu i interakcji ze wszystkimi jednocześnie. Wszystko z jednego miejsca, on-line, całość nie zajmuje więcej niż kilka minut. Jednym ruchem sortujesz oferty otrzymane od wykonawców z całego kraju, wybierasz najlepiej dopasowaną do swoich potrzeb i składasz zamówienie bezpośrednio u wybranego wykonawcy. Potem już tylko opłacasz zamówienie i czekasz na dostawę pod wskazany adres. Prędko, prosto, wygodnie. Sprawdź nasze możliwości!

Zapraszamy do współpracy!