Cięcie laserem miedzi

Szybko wycenimy Twój projekt!
Wolne terminy i największy park maszynowy w Polsce .

Jak działa Platforma LaserTrade?

Komunikujemy skutecznie! Nawiąż szybki i bezpośredni kontakt z firmami CNC i 3D.

Nie pobieramy opłat ani prowizji. Nie pośredniczymy w transakcjach. Oferty otrzymasz na adres e-mail, a zamówienie zrealizujesz bezpośrednio u Wykonawcy.

 1. Wczytaj pliki

  Dodaj zapytanie

  Dodaj zapytanie, dodaj pliki, powiedz na kiedy.

 2. Porównaj oferty

  Poczekaj na oferty

  Oferty od firm wraz z ich danymi zostaną wysłane na e-mail.

 3. Produkcja

  Nawiąż współpracę

  Współpracę z wybraną firmą możesz nawiązać w Platformie lub poza nią.

 4. Wysyłka

  Wróć z kolejnym projektem

  Komunikacja przez LaserTrade to niesamowita wygoda :)

Wyceń usługę

Cięcie laserem miedzi – przykłady.

Zleć laserowe cięcie miedzi.

Wykonujemy szybkie i precyzyjne cięcie laserowe miedzi przy wykorzystaniu nowoczesnych urządzeń. Lasery fiber pozwolą uzyskać każdy, nawet najbardziej skomplikowany kształt przy zachowaniu idealnej jakości i powtarzalności. Równe krawędzie i gładkie płaszczyzny bez konieczności prac wykańczających to u nas standard. Z przyjemnością zrealizujemy Twój projekt.

Dołącz do nas!

zaufało nam setki firm

Jeżeli chcesz wyprodukować detal, element czy produkt z materiału gwarantującego trwałość, niezawodność i długotrwałość użytkowania, a także możliwość swobodnego formowania go w dowolne kształty, polecamy się z usługą cięcia laserowego miedzi. Cięcie laserem miedzi to także maksymalizacja wydajności systemu przy jednoczesnej minimalizacji kosztów. Dołącz do nas.

Gdzie zlecić cięcie laserem miedzi?

Odpowiedź jest oczywista: u nas. Oferujemy kompleksowy dostęp do najnowocześniejszych usług CNC, a wszystko to z jednego miejsca, on-line. Jesteśmy do Twojej dyspozycji 24h/7. Współpraca z nami jest banalnie prosta i przynosi wiele korzyści – rejestrujesz się, dodajesz zapytanie, które nasz system przekazuje do wszystkich firm CNC z danej kategorii, a następnie otrzymujesz analizę i wyceny od firm chętnych podjęcia się zlecenia. Szczegóły omawiasz z Wykonawcą poprzez Panel Klienta.

Jeżeli cenisz wygodę, terminowość, konkurencyjne ceny, specjalistyczne wsparcie, rzetelność i najwyższą jakość usług – czekamy na Twój kontakt.

Zastosowanie miedzi w przemyśle.

Z uwagi na swoje właściwości miedź chętnie wykorzystywana jest w przemyśle. Najważniejszymi obszarami, w których odnajduje swoje zastosowanie są: branża energetyczna i chemiczna (produkcja chłodnic, aparatów chemicznych, wymienników ciepła, kolumn rektyfikacyjnych, kotłów parowych), elektrotechniczna i samochodowa (ekranowanie, wyrób kabli i przewodów, podzespoły elektryczne i elektroniczne, układy sterowania, chłodnice, silniki), elektryczna (transformatory, generatory elektryczne, podzespoły na farmach wiatrowych), technologia materiałów mikro- i optoelektronicznych (baterie słoneczne, przekaźniki elektroakustyczne), budownictwo (pokrycie elewacji budynków i dachów, posadzki, produkcja rur do instalacji wodociągowych, centralnego ogrzewania i instalacji sanitarnych, urządzenia do klimatyzacji, wentylacji i chłodzenia), telekomunikacja i branża komputerowa (przewody i złącza), budowa maszyn przemysłowych, a także: transport, marynistyka, przemysł medyczny, farmaceutyczny, kosmetyczny, metaloplastyka, odlewnictwo, rolnictwo i hodowla, mennictwo, jubilerstwo, sztuka, design, aranżacja wnętrz. Z miedzi powstają różnego rodzaju blachy, płyty, taśmy, druty, pręty i profile, rury, kształtowniki, płaskowniki, ale także znajdziemy ją w: patelniach, kociołkach, kadziach, klamkach, żelazkach, grzejnikach, armaturze łazienkowej, blatach kuchennych, stołach, rynnach, parapetach, pomnikach, elementach architektonicznych, elementach dekoracyjnych. Służy również do przeprowadzania procesów galwanicznych (anody miedziane).

Czym jest miedź?

Miedź jest jednym z najcenniejszych metali, a także surowcem niezbędnym do wytwarzania wielu stopów (mosiądz to stop miedzi z cynkiem, spiż – z cynkiem i ołowiem, brąz – z cyną itd.). Stopy są trwalsze od czystej miedzi, ale zachowują jej właściwości. 

Po oczyszczeniu i wytopieniu miedź przekształca się w miękki metal, znakomicie przewodzący prąd oraz ciepło. Z łatwością poddaje się formowaniu, dlatego jest materiałem chętnie wykorzystywanym w różnego rodzaju obróbce. Nasi Partnerzy wycinają z miedzi dowolne detale i elementy – na zamówienie. 

Jakie są najważniejsze właściwości miedzi?

Obok żelaza i aluminium miedź jest jednym z najpowszechniejszych i najbardziej użytecznych metali na świecie. Wynika to z jej praktycznych właściwości fizycznych i chemicznych. Charakteryzuje się znakomitą przewodnością elektryczną i cieplną, niemagnetycznością, trwałością i wytrzymałością, odpornością na warunki pogodowe, wilgoć oraz utlenianie, plastycznością i ciągliwością, właściwościami bakteriobójczymi, stabilnością temperaturową i ciśnieniową, wspomnianą wcześniej łatwością obróbki. Jest ekologiczna, można ją wielokrotnie poddawać recyklingowi bez utraty podstawowych właściwości.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Po rozwinięciu panelu „Wszystkie usługi” znajdziecie Państwo naszą pełną ofertę.

Nasz zasięg.

Cięcie laserem miedzi na zlecenie wykonujemy na terenie całego kraju: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań oraz każde inne miasto, według potrzeby. Złóż zapytanie ofertowe on-line, poczekaj na darmową wycenę, potwierdź zamówienie i odbierz produkty pod wskazanym przez siebie adresem.

Gdzie wykonujemy cięcie laserem miedzi?

 • Cięcie laserem miedzi Warszawa
 • Cięcie laserem miedzi Poznań
 • Cięcie laserem miedzi Wrocław
 • oraz w naszych partnerskich oddziałach na terenie całego kraju