Unikalna oprawa lustra? Zobacz ażurowe ramy lustrzane na zamówienie

Poszukujesz gustownej, szykownej, stylowej i designerskiej oprawy swojego lustra? Idealnie trafiłeś! Ramy lustrzane, wycinane laserowo, to kwintesencja awangardowego wzornictwa.

Bezpłatna wycena

Jak działa Platforma LaserTrade?

Zestawimy dla Ciebie oferty. Przekażemy pełne informacje o firmach. O nawiązaniu kontaktu z Wykonawcą zawsze decydujesz Ty.

Ty decydujesz

Oryginalny charakter, precyzyjne wymiary – spełniamy oczekiwania klientów.

Ażurowe ramy lustrzane na zamówienie, czyli oprawy wycinane z finezją i precyzją przy użyciu wiązki lasera, przypominają mistrzowsko i misternie wyplatane koronki. Występujące w nich prześwity nadają całości wrażenia lekkości. Pięknie zdobione oprawy  – fantazyjnymi fakturami – idealnie wkomponują się we wnętrza w stylu klasycznym, retro albo glamour. Zresztą takie fantazyjne oprawy znajdą swoją funkcję nie tylko jako ramy luster, niezwykłych zwierciadeł, ale także dzieł sztuki, cennych pamiątek rodowych, retrofotografii czy plakatów filmowych, a także stanowić mogą oryginalną ozdobę ścienną. 

Wykonujemy ażurowe ramy lustrzane na zamówienie.

Do produkcji ażurowych ram lustrzanych wybieramy najwyższej jakości drewno, dlatego nasze produkty są nie tylko zachwycające, piękne, estetyczne, ale również trwałe i solidne. Nasze usługi obejmują wykonanie produktu na wymiar, dzięki czemu ramy nadają się do oprawy różnych dzieł o niestandardowych kształtach i rozmiarach. Zawodowo tniemy w drewnie laserem – jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie co tylko zechcesz.

Oprawy można dowolnie malować, lakierować, przyklejać, podklejać tkaniną, są proste w obsłudze i łatwe w montażu. Pasują w zasadzie do wszystkich pomieszczeń: łazienka, przedpokój, salon, sypialnia, biuro – nietuzinkowe lustra ścienne są jednym z ulubionych elementów aranżacyjnych wnętrz. Są atrakcyjne wizualnie, a przy tym estetycznie i porządnie wykonane. Niebanalna, ażurowa rama przykuwa wzrok, a tafla lustrzana feerycznie rozświetla wnętrze. To nie tylko praktyczny element wystroju, ale także wysublimowana ozdoba ścienna i designerski dekor.

Ażurowe ramy lustrzane na zamówienie – jak i gdzie zlecić ich wykonanie na wymiar?

Czy chcesz zamówić usługę, czy zlecić produkcję, zawsze działamy w taki sam sposób. 

Krok 1 – zarejestruj się w Panelu Klienta,

dzięki czemu w szybki i łatwy sposób będziesz mógł komunikować się z całą siecią partnerską.

Krok 2 – zacznij działać

Dodaj zapytanie ofertowe na ażurowe ramy lustrzane na zamówienie. W łatwy sposób do zapytania dołączysz plik lub rysunek, jeśli są konieczne do wykonania usługi. Możesz również dodać swoje uwagi i oczekiwania.

Krok 3 – przefiltruj otrzymane odpowiedzi 

Otrzymane przez Ciebie oferty na ażurowe ramy lustrzane na zamówienie zapiszą się w jednym miejscu. Możesz je sortować po: 

Krok 4 – zamówienie 

Zaakceptuj jedną z ofert na ażurowe ramy lustrzane na zamówienie i automatycznie wyślij zamówienie bezpośrednio do wybranego Wykonawcy. W zależności od oferty zapłać na podstawie przedpłaty lub odroczonego terminu płatności po dostawie. 

Krok 5 – oczekuj na dostawę swojego projektu.

Życzymy udanych metamorfoz! Znamy się na jakości i stylu.