Unikalna oprawa lustra? Zobacz ażurowe ramy lustrzane na wymiar

Poszukujesz gustownej, szykownej, stylowej i designerskiej oprawy swojego lustra? Idealnie trafiłeś! Ramy lustrzane, wycinane laserowo w LaserTrade, to kwintesencja awangardowego wzornictwa.

Bezpłatna wycena

Oryginalny charakter, precyzyjne wymiary – w LaserTrade.pl spełniamy oczekiwania klientów

Ażurowe oprawy, wycinane z finezją i precyzją przy użyciu wiązki lasera, przypominają mistrzowsko i misternie wyplatane koronki. Występujące w nich prześwity nadają całości wrażenia lekkości. Pięknie zdobione ramy  – fantazyjnymi fakturami – idealnie wkomponują się we wnętrza w stylu klasycznym, retro albo glamour. Zresztą takie fantazyjne oprawy znajdą swoją funkcję nie tylko jako ramy luster, niezwykłych zwierciadeł, ale także dzieł sztuki, cennych pamiątek rodowych, retrofotografii czy plakatów filmowych, a także stanowić mogą oryginalną ozdobę ścienną. 

W Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade wykonujemy ażurowe ramy lustrzane na zamówienie

Do produkcji ażurowych ram lustrzanych wybieramy najwyższej jakości drewno, dlatego nasze produkty są nie tylko zachwycające, piękne, estetyczne, ale również trwałe i solidne. Nasze usługi obejmują wykonanie produktu na wymiar, dzięki czemu ramy nadają się do oprawy różnych dzieł o niestandardowych kształtach i rozmiarach. Zawodowo tniemy w drewnie laserem – jesteśmy w stanie wykonać dla Ciebie co tylko zechcesz.

Oprawy można dowolnie malować, lakierować, przyklejać, podklejać tkaniną, są proste w obsłudze i łatwe w montażu. Pasują w zasadzie do wszystkich pomieszczeń: łazienka, przedpokój, salon, sypialnia, biuro – nietuzinkowe lustra ścienne są jednym z ulubionych elementów aranżacyjnych wnętrz. Są atrakcyjne wizualnie, a przy tym estetycznie i porządnie wykonane. Niebanalna, ażurowa rama przykuwa wzrok, a tafla lustrzana feerycznie rozświetla wnętrze. To nie tylko praktyczny element wystroju, ale także wysublimowana ozdoba ścienna i designerski dekor.

Jak zlecić wykonanie wycięcia ażurowych ram lustrzanych na wymiar w Portalu Produkcyjno-Usługowym LaserTrade? 

Czy chcesz zamówić usługę, czy zlecić produkcję, zawsze działamy w taki sam sposób. 

Krok 1 – zarejestruj się w Panelu Klienta,

dzięki czemu w szybki i łatwy sposób będziesz mógł komunikować się z całą siecią partnerską.

Krok 2 – zacznij działać

Dodaj zapytanie ofertowe, w tym wypadku dotyczące wycięcia ażurowych ram lustrzanych na wymiar. W łatwy sposób do zapytania dołączysz plik lub rysunek, jeśli są konieczne do wykonania usługi. Możesz również dodać swoje uwagi i oczekiwania.

Krok 3 – przefiltruj otrzymane odpowiedzi 

Otrzymane przez Ciebie oferty zapiszą się w jednym miejscu. Możesz je sortować po: 

Krok 4 – zamówienie 

Zaakceptuj jedną z ofert i automatycznie wyślij zamówienie bezpośrednio do wybranego wykonawcy. W zależności od oferty zapłać na podstawie przedpłaty lub odroczonego terminu płatności po dostawie. 

Krok 5 – oczekuj na dostawę swojego projektu.

Życzymy udanych metamorfoz! W LaserTrade znamy się na jakości i stylu.