WISS KOOPERACJA

WISS KOOPERACJA jest na rynku od 1988 roku i obecnie dysponuje nowoczesnym parkiem maszynowym, który w pełni umożliwia takie usługi jak: obróbkę blach (cięcie laserem oraz numeryczne gięcie), cięcie rur i profili, obróbkę laminatów i tworzyw sztucznych, spawanie (stal nierdzewna, czarna, aluminium).

Obecnie posiadamy cztery lasery o mocy do 6000 W.

Oferujemy również usługę cięcia strumieniem wody (Waterjet). Wykonywana jest ona na maszynie, która zaprojektowana została do cięcia twardych materiałów, takich jak stal, stal nierdzewna, marmur, aluminium – przy użyciu wody i ścierniwa – oraz do miękkich materiałów, takich jak: pianka, guma, skóra, kompozyty – wykorzystując sam strumień wody. Powierzchnia robocza stołu to 4000 mm x 2000 mm.

Cięcie rur i profili wykonujemy na nowoczesnej maszynie. Maszyna posiada zautomatyzowany system załadowczy, który z łatwością obsługuje rury i profile do 6-ciu metrów długości. Z uwagi na skrętną głowicę tnącą, możemy wykonywać oprócz cięcia na wskroś, wycinanie otworów oraz dowolnych kształtów przelotowo lub nie. Wycinanie może odbywać się wzdłuż zadanych linii oraz krzywych przy jednoczesnym wykonaniu faz i ścięć do maksymalnie 45 stopni. Poprzez wydajne urządzenie załadunku automatycznego i nowatorskie rozwiązanie dla wyładunku, wydajność LT8 jest bardzo wysoka. Oprogramowanie maszyny, które posiadamy, pozwala optymalnie rozmieścić elementy na obrabianej rurze (profilu), co umożliwia zawsze najlepsze wykorzystanie obrabianego materiału.

Posiadamy nowoczesne, hydrauliczne prasy krawędziowe – sterowane numerycznie – o maksymalnym nacisku 220 ton. Dzięki takim naciskom możemy giąć blachy do 10 mm grubości i 3 metrów szerokości.

Firma oferuje też: spawanie, obróbkę i lakierowanie.

Usługi: 

laserowe cięcie blach, cięcie rur i profili, cięcie strumieniem wody, gięcie blach, spawanie, lakierowanie, obróbka laminatów i tworzyw sztucznych

Zakres obróbki laserowej: 

  • do 25 mm – stal konstrukcyjna
  • do 20 mm – stal nierdzewna
  • do 15 mm – aluminium
  • do 10 mm – miedź i mosiądz

Pole robocze lasera: 

  • 1500 mm x 3000 mm