METALMIX

Firma METALMIX to przedsiębiorstwo z wieloletnią tradycją, oferujące swoim klientom następujące usługi: obróbki blach, obróbki materiałów, malowanie proszkowe.

Nasze produkty i usługi wykonujemy zarówno na rynek polski, jak i europejski. Dysponujemy nie tylko nowoczesnym parkiem maszynowym, ale również szerokim asortymentem najlepszej jakości materiałów na których pracujemy, takich jak blachy czy farby.

Ze względu na zróżnicowane grono współpracujących z nami wykonawców, usługi świadczymy kompleksowo wraz z możliwością transportu bezpośredniego. 

Satysfakcja i zadowolenie naszych klientów stanowią dla nas wartość nadrzędną. Dokładamy więc wszelkich starań, by spełnić oczekiwania nawet tych najbardziej wymagających. Oferujemy najwyższą jakość, przy jednoczesnej oszczędności Państwa czasu i finansów.

Usługi:

cięcie laserowe, cięcie wodą, cięcie na gilotynach, cięcie piłą taśmową, gięcie na prasach krawędziowych, gięcie na zaginarkach CNC, walcowanie, zgrzewanie punktowe, spawanie, malowanie proszkowe

Zakres obróbki laserowej:

  • do 20 mm – stal konstrukcyjna
  • do 15 mm – stal nierdzewna
  • do 10 mm – aluminium

Pole robocze lasera:

  • 3000 mm x 1500 mm