LASER-SYSTEM

Firma LASER-SYSTEM oferuje usługi z zakresu plastycznej obróbki blach. Do Państwa dyspozycji mamy nowoczesny park maszyn sterowany numerycznie, wyposażony w wycinarki laserowe TRUMPF 3050, prasy krawędziowe, giętarki, gilotyny, wiertarki, nowoczesne stanowisko lakierni proszkowej, mieszczącej elementy do 3000 mm oraz stanowiska spawalnicze metodą Tig oraz Mig, a także usługi dodatkowe jak szczotkowanie czy polerowanie powierzchni.

Dodatkowo mogą Państwo wesprzeć się naszym biurem projektowym oraz naszymi technologami, którzy wykonają projekty w programie AutoCad lub TOPSolid do zaprezentowania elementów w postaci złożonego modelu 3D oraz dokumentacji technicznej. Wystarczy pomysł, my wykonamy resztę!

Stawiamy na jakość, jesteśmy firmą inwestującą w najlepsze rozwiązania, posiadamy nowoczesny laser do cięcia metali, a nasza lakiernia to produkt renomowanej marki. Sam sprzęt to nie wszystko, nasi pracownicy to nie są ludzie którzy znaleźli się u nas z przypadku, są to osoby z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijające się, podnoszące kwalifikacje, nie boją się wyzwań przy indywidualnych rozwiązaniach dla klientów.

Usługi: 

laserowe cięcie metali i blach, laserowe cięcie profili, gięcie na prasach i giętarkach, spawanie TIG/MIG, toczenie, wiercenie, szczotkowanie, polerowanie powierzchni, lakierowanie proszkowe

Zakres obróbki laserowej:

  • do 25 mm – stal zwykła
  • do 20 mm – stal nierdzewna
  • do 12 mm – aluminium
  • do 2 mm – mosiądz

Realizacje: